Nowa wersja Optimy 2024.1.1

Dnia 15.12.2023 r. została wydana najnowsza wersja Comarcha Optimy 2024.1.1. Ta aktualizacja przynosi wiele nowych funkcji, które z pewnością ułatwią codzienną pracę w programie.

Jeśli jesteś ciekaw, jakie dokładnie zmiany wprowadza ta wersja, zapraszamy do sprawdzenia listy zmian na stronie internetowej: ​https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/informacje-dodatkowe/aktualne-wersje/. Znajdziesz tam pełną informację o wszystkich nowych funkcjach i usprawnieniach, które czekają na Ciebie.

Chcielibyśmy również zachęcić naszych klientów do umawiania się na termin aktualizacji programu. Dzięki regularnym aktualizacjom, będziesz mógł korzystać z najnowszych funkcji i rozwiązań, które Comarch Optima ma do zaoferowania. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w przeprowadzeniu aktualizacji i odpowiedzieć na wszystkie pytania, które mogą się pojawić.

Nie czekaj dłużej i umów się na aktualizację Comarcha Optimy 2024.1.1 już teraz! Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością i nowymi możliwościami, które wprowadza ta wersja.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby umówić się na termin aktualizacji. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w pełnym wykorzystaniu potencjału Comarcha Optimy.

Psilon Sp. z o.o., Arkadiusz Kornafel 18 grudnia 2023
Nowa wersja Odoo 17